Itt az első kép Orbán Viktor harmadik unokájáról

A Facebookon mutatta be ország-világnak.

Jó reggelt, Magyarország // Good morning, Hungary!

– köszöntötte ma reggel a nagyvilágot Orbán Viktor, újszülött unokájával a karján.

A szívhez szóló fotón miniszterelnökünk büszke nagypapaként tekint a csöppségre, aki valóságos kisangyal lehet, főleg így csupa fehérbe öltöztetve. Az idilli pillanatot sajnos nem tudjuk, hogy ki örökítette meg, de az biztos, hogy szebbé tette egy ország napját.

Ahogy arról egyébként mi is beszámoltunk egy hete, a kormányfő lánya, Ráhel a budapesti Szent Imre kórházban hozta világra második gyermekét. Később az is kiderült, hogy Alíz után ismét kislánya született, aki az Anna Adél nevet kapta.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet