Magára rántotta esés közben a kerékpárját egy ittas férfi Szombathelyen

Az idős férfi hazafelé tolta a biciklijét, amikor elvesztette az egyensúlyát és elesett. Próbáltak segíteni neki, de többen sem tudták lábra állítani, így mentőt hívtak hozzá.

Hazafelé tartott kerékpárt tolva egy idős, ittas férfi, kedden délután, a szombathelyi Rákóczi Ferenc utcában.

Egy autóbejárónál a férfi elvesztette az egyensúlyát és nagyot esett, a biciklijét pedig magára rántotta.

Ittas, kerékpárt toló férfi esett el Szombathelyen
TM/Nyugat.hu

Többen is a bajba került férfi segítségére siettek, azonban többszöri próbálkozásra sem sikerült lábra állítani, annak ellenére, hogy az illető azt állította, hogy semmi baja.

Végül mentőt hívtak hozzá, a kerékpárját pedig egy közeli ház udvarán helyezték biztonságba.

Ittas, kerékpárt toló férfi esett el Szombathelyen
TM/Nyugat.hu

A férfit a mentők kórházba szállították. Mivel nem ült a biciklijén az eséskor, így az ittas ember "borulása" nem számít közlekedési balesetnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló