A vasi egyenruhások 2022. július 28-án csütörtökön, a délutáni órákban egy helyi járművezetőt igazoltattak Szombathelyen, a Zanati úton – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.
Az intézkedés során felmerült a gyanú, hogy a férfi szeszes italt fogyasztott elindulása előtt, ezt pedig az alkoholteszter is igazolta, ezért további mintavétel céljából előállították.
Az 57 éves férfival szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult.
(Címlapképünk illusztráció.)
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!