Két gépkocsi ütközött össze a 84-es főút 36-os kilométerszelvényénél, Nemeskeresztúr térségében, a vasúti átjáró közelében. A balesethez Sárvárról, Keszthelyről hivatásos, Sümegről önkormányzati, Jánosházáról önkéntes tűzoltók érkeztek.
Az egyik autóból az egységek emeltek ki egy utast. A balesethez a társhatóságok is kiérkeztek, lezárták az érintett útszakaszt a beavatkozás idejére. A vasúti pálya közelsége miatt a vasúttársaságot is értesítették a vonatok fokozott figyelemmel történő közlekedése miatt.