Egy állampolgári bejelentésre érkeztek a szentgotthárdi rendőrök 2021. február 12-én Rönök térségébe, ahol a 8-as számú főúton egy férfi gyalogolt, hiányos öltözetben. A 64 éves, zavartan viselkedő férfi nem tudta, merre kell hazamennie, ezért a rendőrök biztonsági intézkedés keretében otthonába szállították.
Két szentgotthárdi szolgálatparancsnok 2021. február 13-án, Szentgotthárd belterületén, az esti órákban szolgálatteljesítésük során észlelték, hogy egy férfi hiányos öltözetben, mezítláb, magatehetetlenül fekszik a földön a hidegben. A rendőrök a mentőszolgálat kiérkezéséig végig a 66 éves férfi mellett maradtak. A gyors segítségnek köszönhetően a két férfi megmenekült a kihűléstől. - írja a police.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!