Egy csongrádi sofőr ittasan okozott anyagi káros közlekedési balesetet a délutáni órákban Hegyhátszentjakab térségében. Ugyancsak pozitív értéket mutatott az alkoholteszter egy csepregi lakosnál, akit Szombathelyen, a Söptei úton igazoltattak.
A rendőrök mindkét sofőr vezetői engedélyét elvették és velük szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult az illetékes rendőrkapitányságokon – áll a police.hu-n.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!