A sárvári rendőrök két ittas járművezetővel szemben is intézkedtek eddig a hosszú hétvégén – áll a police.hu-n.
Egy 34 éves és egy 19 éves férfit is megszondáztattak és az alkoholteszter pozitív értéket mutatott, ezért őket további mintavételre előállították.
A járőrök a sofőrök vezetői engedélyét a helyszínen elvették és járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult ellenük.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!