2000 tag 2 hét alatt! – erről írt közösségi oldalán Márki-Zay Péter.
A Kossuth-körök a 2018-ban alakult Mindenki Magyarországa Mozgalom helyi szervezetei, melyeket Márki-Zay, a Mindenki Magyarországa Mozgalom elnöke hívott életre.
A szervezet honlapján a Kossuth-körökről az olvasható: „A Mozgalom minden magyar településen támogatja az önkényuralom ellen küzdő magyarság önszerveződését, a helyben megalakítandó Kossuth-körök, a szabadság kis köreinek egymást segítő hálózatát.”
A politikus Facebook-bejegyzésében tovább toborozva arra szólít fel: Csatlakozz az ellenálláshoz!