Az Ultrahang szinte mindent megkérdezhet Orbán Viktortól?

Ki kérdezhet meg szinte mindent Orbán Viktortól?

/

letöltés 95.53MB
Hogyan működött a Vas Népe című megyei napilap politikai rovata a 2010-es években? Gazdája lehet-e egy politikus egy újságírónak? Mennyire volt szóról-szóra megtervezett az Orbán Viktorral készített interjú? Videónk a Szombathelyről indul Király (Cseszkó) Tamással.

A Nyugat.hu videójának vendége Király Tamás, akit Szombathelyen még Cseszkó Tamásként ismerhettek meg az olvasók. Több szombathelyi és Vas megyei médiában is dolgozott, most pedig Budapesten vezeti az Ultrahang című YouTube-csatornát. Érdekes helyi pályafutásáról több cikket is írtunk Tüntetésen szónokol, oroszbarát videócsatornát szerkeszt a szombathelyi Fidesz egykori házi sajtósa 2025. May 07. 07:04 már, nemrég készült Orbán Viktor interjúja kapcsán pedig Szombathely egykori fideszes alpolgármestere fogalmazott meg vele szemben éles kritikát Akkoriban én voltam a gazdája - írta Szombathely volt fideszes alpolgármestere az Orbán Viktor-interjút készítő Király Tamásról 2025. July 22. 12:19 . Most mindez szóba kerül. A riporter Roznár Gyöngyi.

És amiről még beszélgetünk:

  • Hogyan működött a Vas Népe című megyei napilap politikai rovata a 2010-es években?
  • Miért változtatott nevet Cseszkó, ma már Király Tamás és miért nem akart kilépni egy időben a lakásából sem Szombathelyen?
  • Gazdája lehet-e egy politikus egy újságírónak?
  • Ki támogatja és milyen elvek szerint működik az Ultrahang csatorna?
  • Mennyire volt szóról-szóra megtervezett, avagy spontán az Orbán Viktorral készített interjú? Egyáltalán: ki és milyen szempontok szerint készíthet interjút a miniszterelnökkel?
  • Hogyan zajlott le a híres drogbotrány Szombathelyen, amely magával rántotta a helyi Fidesz teljes ifjú vezérkarát?
  • Azt ígértük, hogy több tényfeltáró, oknyomozó cikket és dokumentarista videót készítünk nektek. Ez a cikk is a ti segítségetekkel született meg.

    Itt támogathattok minket, hogy még több hasonló tartalmat készíthessünk nektek:

    Nyugat Média és Világháló Egyesület:
    Bankszámlaszámunk:CIB 10700127-68788195-51100005
    Adószámunk:18889332-2-18

    Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!

    A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
    A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!

    Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
    Google Favicon
    Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

    Hozzászólások

    A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

    A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

    Video