Kisodródott és felborult egy Ford Horvátzsidány közelében

Könnyebben megsérült a sofőrje annak a személyautónak, ami egy jobbra ívelő kanyar után átsodródott a szemközti sávba és padkára futott. A sofőr próbált korrigálni, de már nem tudott.

Kőszeg felől tartott Horvátzsidány irányába egy Ford személyautó szerdán délelőtt. Az autót vezető nő egy jobbra ívelő kanyar után elvesztette uralmát a járműve felett.

Tánczos Mihály

Az autó előbb áttért a szemközti sávba és padkára futott, onnan visszatért a saját oldalára, letért az útról és felborult.

Tánczos Mihály

A sofőr információnk szerint könnyű sérülést szenvedett.

Hasonló baleset történt januárban is ezen a helyszínen, de ott a jármű berepült a szántóföldre és a tetején állt meg.

A mostani balesetnél az autó elszállítása után egy rendőrautó volt még a helyszínen, amikor érkezett egy kisméretű személyautó, ami szinte bedőlt a kanyarba, majd a rendőröket meglátva a sofőr a fékbe taposott és majdnem kisodródott.

Tánczos Mihály

A kanyargós részre egyébként "balesetveszélyes útszakasz" feliratú tábla is figyelmeztet. (A képünkön látható tábla csak illusztráció, nem Horvátzsidánynál, hanem Söpte közelében fotóztuk a mai napon.)

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló