A Szentendrei Rendőrkapitányságon indult eljárás F. László budapesti lakos ellen közlekedés biztonsága elleni bűncselekmény miatt - írják a rendőrség honlapján.
A férfi még október elején egy pomázi ingatlan kapubejárójából váratlanul az úttestre ugrott és az ott szabályosan közlekedő gépkocsikat hirtelen fékezésre kényszerítette. A gyanúsítottat a helyszínre érkező rendőrök fogták el és állították elő a Szentendrei Rendőrkapitányságra.
Az ügyben folytatott nyomozást a szentendrei rendőrök befejezték és a keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldték meg az illetékes ügyészség részére.