Mint a lap beszámolt róla: szerdán az egyik közvetlen férfi munkatársát is hazaküldték a hivatalból. A lap úgy tudja, hogy a többieket, akikkel együtt dolgozott, nem tájékoztatták, illetve attól, aki mégis tudomást szerzett a helyzetről, azt kérték, ne beszéljen róla.
A lap természetesen rákérdezett minderre a központnál is, ahol elismerték, hogy
sajnos az NNK-ban is van olyan dolgozó, aki laboratóriumi vizsgálattal igazolt Covid-19 pozitív.
Azt is hozzátették, hogy a járványügyi vizsgálatot a népegészségügyi szakemberek lefolytatták és a szükséges járványügyi intézkedéseket megtették.Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!