A vasi járőrök a szombathelyi Dolgozók útján igazoltattak egy fehérgyarmati férfit az éjszaki órákban – közölte a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.
Az intézkedés során kiderült, hogy a 60 éves férfival szemben a Nyíregyházi Törvényszék Büntetés-végrehajtási Csoportja elfogatóparancsot bocsátott ki.
A körözött férfit így előállították és átadták a Szombathelyi Országos Büntetés-végrehajtási Intézet munkatársainak.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!