Kovács Gergely Mészáros Lőrincnek küldené el csekken a XII. kerület szolidaritási adóját

"Sörre!"

"Meguntuk a bénázást, hogy a kerület által befizetett szolidaritási hozzájárulás felesleges és hosszadalmas kerülőutakon jut el a címzetthez, úgyhogy küldjük inkább direktbe" - írja Facebook-posztjában a kutyapártos Kovács Gergely, Hegyvidék (Budapest XII. kerület) polgármestere.

Mint azt cikkünkben Hatalmas pénzeket vesz el a nagyvárosoktól az állam, Szombathely a középmezőnyben van 2025. December 29. 12:19 megírtuk, a szolidaritási hozzájárulást 2012-ben vezették be, és az volt a célja, hogy a gazdagabb, nagyobb bevételű önkormányzatok hozzájáruljanak a szegényebb, anyagilag nehezebb helyzetben lévő települések támogatásához. A szolidaritási hozzájárulást 2021-ben átnevezték szolidaritási adóra, összegét az önkormányzat iparűzési adóbevétele alapján számolják ki.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet