Csütörtök óta altatásban, lélegeztetőgép segítségével kezelik Bányai Gábort, a kiskunhalasi választókerület országgyűlési képviselőjét, korábbi megyei közgyűlési elnököt (Fidesz-KDNP).
A Kiskunhalasi Mobil Járványkórházban kezelt 51 éves politikusról a hvg.hu azt írja, múlt hétfőn még benn volt az országgyűlésben, szavazott, aztán szerdán arról posztolt a közösségi oldalon, hogy meglátogatta az édesanyját. Február 24-én, csütörtökön is ő maga tette közzé, hogy beteg lett, és úgy érzi, élete legnagyobb megpróbáltatását éli át.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!