A Szombathelyi Járási Ügyészség közlekedés biztonsága elleni bűntett miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2020 augusztusában Szombathelyen, az Igló utcában leemelte az egyik aknafedelet.
A gépkocsival arra közlekedő tanú pedig ráhajtott az aknafedélre, aminek következtében az autó alsó burkolata megsérült és abban 180 ezer forint kár keletkezett.
A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!