Hárman megsérültek, három embert pedig őrizetbe vettek a rendőrök, miután két család tagjai összeverekedtek a kerepesi Gyár utcában.
Miután sikerült szétválasztani az embereket, a rendőrök golyóálló mellényt öltöttek, mivel a lövéseket leadó emberek az egyik ingatlanban rejtőztek el, és többszöri felszólításra sem működtek együtt - közölte a rendőrség.
Végül a TEK érkezett a helyszínre, amely elfogta az addig a házban bujkálókat. A három előállított férfit fegyveresen, csoportosan elkövetett garázdaság megalapozott gyanúja miatt őrizetbe vették. Letartóztatásuk indítványozását az ügyészség nem látta indokoltnak, ezért az eljárás további szakaszában szabadlábon védekezhetnek. Az első vizsgálatok szerint gáz- és riasztófegyverek dördültek el.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!