A keleti, északkeleti harmadban a délelőtt folyamán is több lesz a felhő, melyből elszórtan valószínű eső, zápor, majd ott is gomolyosodik, csökken a felhőzet, vele együtt a csapadékhajlam. Másutt döntően gyengén felhős, napos időre van kilátás.
Estétől az ország délnyugati felére ismét felhők érkeznek, melyből néhol eső nem kizárt. Az északnyugati, északi szél nagyrészt élénk, helyenként erős lesz, majd estére mindenhol mérséklődik a légmozgás. A legmagasabb nappali hőmérséklet 10 és 17 fok között valószínű. Késő estére 1 és 9 fok közé hűl le a levegő.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot!
A független és szabad újságírás ezután is fontos marad! Sok dolgunk lesz a múlt feltárásával, a mindenkori hatalom ellenőrzésével és azzal, hogy továbbra is egy olyan országért dolgozzunk, ahol valódi jogait vannak és ahol a tetteknek következménye van.
A Nyugat.hu-t többféle módon támogathatod. Tedd meg!