A tervek szerint egészen éjfélig tartó tüntetésen több mint egy tucat felszólaló fog beszédet mondani:
– Bobafett zenész
– Bolba Márta, a Mandák Ház lelkésze
– Czédly Mariann, a Pedagógusok Demokratikus Szakszervezete Országos Választmányának tagja
– Iványi Gábor lelkész, az Oltalom Karitatív Egyesület vezetője
– Kanicsár Ádám újságíró, LMBTQ aktivista
– Kenyeres Márta könyvelő
– Kovács Vera, az Utcáról Lakásba Egyesület egyik alapítója
– Ginger, a Tilos Rádió Be Water műsorkészítője
– Lányi András író, filozófus, a Védegylet egyik alapítója
– Para-Kovács Imre író, műsorvezető
– Puzsér Róbert kritikus
– Rácz Györgyi (Kulcs a Városhoz, Kulcs a Közélethez Egyesület)
– Simkó Edit pedagógus
– Tamás Gáspár Miklós filozófus
– A Futárok a KATA-ért egy képviselője
– Juhász Veronika, Nagy Dávid MKKP, (MKKP)
A Magyar Kétfarkú Kutya Párt azt kérte a résztvevőktől, hogy rajzoljanak magukra vagy egy táblára szomorú fejet. Rögtönzött utcafórum is lesz, ahol a vállalkozók megpróbálják kitalálni, hogy milyen lehetőségeik maradnak akkor, ha véletlenül mégsem bukna meg a kormány a mostani tüntetéshullám miatt - írja a Telex.
Ráadásul a helyszínen egy fehér sátorban könyvelők várják a (volt) katásokat, akiknek ingyen adnak tanácsokat.