Szerda délután 5 óra körül egy Suzuki tartott Ják irányába, amikor az autó megcsúszott az úton, majd onnét lehajtva bukfencezett egyet és az árokban állt meg. Úgy tudjuk, hogy a kocsit vezető hölgynél felmerült a gyanú hogy alkoholt fogyasztott vezetés előtt, ezért vérvételre előállították. A balesetben egyébként könnyebb sérülést szenvedett.
Úgy tudjuk ivott az a sofőr, aki Suzukijával felborult Jáknál.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Kapcsolódó cikkeink
Részeg nő karambolozott Szombathelyen
Egy gyerek is az autóban volt, egyikük sem sérült meg.
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!