Ma délután az MMIK-ban tartja tisztújítását a Fidesz szombathelyi alapszervezete - értesült az ugytudjuk.hu. A lap felidézi, hogy legutóbb 2023-ban tartottak ilyet, akkor Illés Károlyt újraválasztották a helyi szervezet elnöki posztjára, Takátsné Tenki Mária, Kántás Zoltán, Gál Sándor, Lendvai Ferenc és Glavanics Krisztina pedig elnökségi tagok lettek.
Lapunk megpróbálta felkeresni a helyi Fidesz Facebook-oldalát, de az úgy tűnik a választások óta eltűnt.