Már megint hatalmas cannabis ültetvényre bukkant a rendőrség

A Szentesi Rendőrkapitányság egy helybéli férfi ellen kábítószer birtoklás miatt indított eljárást. A szentesi nyomozók október hétfőn tartottak házkutatást a gyanúsított nagytőkei tanyáján, ahol 9 tő indiai kendert, valamint több mint 3000 gramm kábítószernek minősülő zöld növényi törmeléket találtak. A rendőrök a tanyán talált növényeket és a termesztésükhöz szükséges eszközöket lefoglalták.

Cannabis-ültetvényre bukkant a rendőrség
A képre kattintva galéria nyílik
Police.hu

A 45 éves szentesi férfit gyanúsítottként hallgatták ki, ellene kábítószer birtoklása bűntettének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás - írja a Police.hu

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek