Másfél kilométeren keresztül vonszolta a villamos egy férfi testét

Át akart mászni a szerelvények között, de elesett.

Egy villamos másfél kilométeren keresztül vonszolta magával a férfi testét, aki akkor esett a villamos alá, amikor két szerelvény között próbált meg átmászni - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság.

A tragédia tegnap este 8 óra után történt.

Ekkor érkezett több bejelentés, hogy Budapesten, a Hungária körút és Ajtósi Dürer sor kereszteződésénél lévő villamosmegállóban egy férfi beesett a villamos alá.

A jelenleg rendelkezésre álló adatok szerint egy 37 éves budapesti férfi akart átmászni az éppen megállóban álló 1-es villamos szerelvényei között, de elesett, a jármű pedig elindult.

A villamos a férfit másfél kilométeren keresztül húzta magával, aki olyan súlyos sérüléseket szenvedett, hogy a helyszínen azonnal életét vesztette.

A rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja a baleset körülményeit.

(Címlapképünk illusztráció)
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló