Meghalt egy férfi egy budapesti épület tüzében

Meghalt egy 40 év körüli férfi, akit a tűzoltók hoztak ki egy füstölő melléképületből Budapest XVIII. kerületében, a Felsőcsatári úton péntek késő este - közölte a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel. Kisdi Máté elmondta, hogy egy családi házas övezet egyik udvarán álló negyven négyzetméteres melléképületben tűz ütött ki. Mire a tűzoltók a helyszínre értek, az ingatlan sűrű füsttel telítődött.

Egy férfit hoztak ki az épületből, akiről a mentőorvos megállapította, hogy életét vesztette - tájékoztatott a szóvivő.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek