Meghekkelték a karneváli órát

Olvasónk jelezte, hogy rosszul számol a Fő térre kihelyezett vízóra, mi meg jól utánajártunk.

Ami igaz, az igaz: ez a vízhajtású csodaizé augusztus 1-jén semmiképp sem mutathatna 30 hátra lévő napot a karneválig - hacsak el nem halasztották titokban Szombathely legnagyobb rendezvényét. Helyszínre repült fotós kollégánk jóvoltából pedig bizony meggyőződhetünk a tripla X látványáról. Egyébként az óra nem állt meg, a víz továbbra is csurog.

Meghekkelték a karneváli víziórát
Egy helyi gonosz szerint XXX
VB

Mérei Tamástól aztán megtudtuk, hogy valószínű, valaki vicces kedvű "órajavító műszerész" piszkálta meg a ketyerét. Az órát - amit egyébként naponta ellenőriznek - azóta helyreállították, aggodalomra semmi ok: a karnevál tényleg augusztus 21-én rajtol.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Kapcsolódó cikkeink

Csapra verték a Savaria Karnevált - visszaszámlálás víziórával

Ktészibiosz görög matematikus víziórája mától nekünk csöpög. Számolja vissza az időt. Pontosan 62 nap, és startol a Savaria Karnevál.

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet