Férfi holttestet fedeztek fel ma az alsó-ausztriai Lajtabruck (Bruck an der Leitha) közelében. A felfedezés helye alapján öngyilkosságot tételeznek fel az osztrák hatóságok. Az Alsó-Ausztriai Állami Bűnügyi Rendõrség nyomozói azonnal a a helyszínre indultak, ahol minden kétséget kizárva bebizonyosodott, a gyilkosság miatt keresett 44 éves osztrák rendőr holttestét találták meg - írja a Heute.at.
A bécsi rendőrt azzal gyanúsítják, hogy megölte élettársát Deutsch-Brodersdorfban a múlt héten. Nagy erőkkel keresték, de korábban csak az autóját találták meg.