A Szombathelyi Járási Ügyészség nyilvános rendezvényen elkövetett garázdaság bűntette miatt emelt vádat azzal a férfival szemben, aki a vád szerint 2020. októberében egy III. osztályú futballmérkőzésen ököllel állon ütötte a játékvezetőt, miután őt piros lappal kiállította.
A Vas Megyei Főügyészség közleménye szerint a Szombathelyi Járási Ügyészség pénzbüntetés kiszabását indítványozta a vádlottal szemben.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!