Különös bejelentésre vonult ki egy budapesti mentőkocsi a napokban. Az egyik vasúti pályaudvar jegypénztára előtt, egy órák óta zokogó nőhöz kértek segítséget - írják az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalán. A mentők hosszú percekig nem tudták kideríteni, hogy miért sír a nő, olyan szívszaggatóan zokogott az 50 év körüli asszony.
Végül elmondta, a lányát kísérte vonattal Budapestre, aki busszal külföldre indult. A lánytól való búcsúzás után ismét vonathoz igyekezett az asszony és ekkor vette észre, hogy kirabolták. Elvitték a pénztárcáját, az összes igazolványát és a mobiltelefonját. Az asszony ismerősök és telefon híján teljes pánikba esett a rideg nagyvárosi pályaudvaron. Ezen megkönnyebbült a fiatal ápoló, aki kiért a helyszínre, majd maga vett egy jegyet az asszonynak, aki így biztonságban hazaért.
Országos Mentőszolgálat
BETEGE HELYETT A MENTŐÁPOLÓ FIZETTE A VONATJEGYET Különös bejelentésre vonult ki egy budapesti mentőkocsi a napokban. Az egyik vasúti pályaudvar jegypénztára előtt, egy órák óta zokogó nőhöz kértek...