Mentőápolók fizették ki egy beteg vonatjegyét

Emberségből jeles.

Különös bejelentésre vonult ki egy budapesti mentőkocsi a napokban. Az egyik vasúti pályaudvar jegypénztára előtt, egy órák óta zokogó nőhöz kértek segítséget - írják az Országos Mentőszolgálat Facebook-oldalán. A mentők hosszú percekig nem tudták kideríteni, hogy miért sír a nő, olyan szívszaggatóan zokogott az 50 év körüli asszony.

Végül elmondta, a lányát kísérte vonattal Budapestre, aki busszal külföldre indult. A lánytól való búcsúzás után ismét vonathoz igyekezett az asszony és ekkor vette észre, hogy kirabolták. Elvitték a pénztárcáját, az összes igazolványát és a mobiltelefonját. Az asszony ismerősök és telefon híján teljes pánikba esett a rideg nagyvárosi pályaudvaron. Ezen megkönnyebbült a fiatal ápoló, aki kiért a helyszínre, majd maga vett egy jegyet az asszonynak, aki így biztonságban hazaért.

Országos Mentőszolgálat

BETEGE HELYETT A MENTŐÁPOLÓ FIZETTE A VONATJEGYET Különös bejelentésre vonult ki egy budapesti mentőkocsi a napokban. Az egyik vasúti pályaudvar jegypénztára előtt, egy órák óta zokogó nőhöz kértek...

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek