Tánczos Mihály
2010. augusztus 07. 23:50
módosítva:
2010. augusztus 08. 09:40
Megcsúszott a vizes úton és a szalagkorlátnak ütközött, majd felborult egy mentőautó a 87-es úton, Szombathely határában. Senki nem sérült meg.
Hirdetés
Hirdetés
Hirdetés
Megcsúszott a vizes úttesten. szalagkorlátnak ütközött és felborult egy sárvári Mercedes mentőautó Szombathely határában, a 87-es úton, az elkerülőn. A jármű beteget hozott Szombathelyre, majd ezután indult vissza Sárvárra, ekkor érte a baleset.
Sárvári mentőautó balesete Szombathely határában, a 86-os és 87-es út közös szakaszán
Tánczos Mihály
A helyszínen tartózkodó dr. Puskás Tivadar, az Országos Mentőszolgálat Nyugat-Dunántúli Regionális Mentőszervezetének regionális orvosigazgatója a nyugat.hu-nak elmondta: a három fős személyzetből senki nem sérült meg, azt pedig vizsgálják, mi okozta a balesetet.
Senki nem sérült meg a balesetben - videó
A rendőrség a Vát felé tartó forgalmat az ipari útra terelte a műszaki mentés és takarítás idejére. A mentőből olaj folyt az úttestre. Ezt a Magyar Közút munkatársa speciális anyaggal itatta fel.
Gratulálunk, ma már 10 cikket elolvastál a Nyugaton!
Szeretsz képben lenni azzal, hogy mi történik a világban, mi pedig a Nyugatnál éppen azért dolgozunk, hogy segitsünk téged a tájékozódásban. Köszönjük, ha pénzzel is támogatod a működésünket, a mai médiaviszonyok között csak így tudjuk fenntartani ezt az ingyenes újságot.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
A mentőautó személyzetéhez is mentőautót kellett küldeni, miután egy audis árokba lökte az úton megkülönböztető fényjelzéssel álló esetkocsit. A 8-as úton történt balesetekhez nagyban hozzájárult a murvával felszórt, sebesség- korlátozás nélküli szakasz.
Mindkét járműben ketten ültek, de a biztonsági övnek köszönhetően senki nem sérült meg.
Hozzászólások
A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette,
regisztráljon.
A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért
ide kattintson!
Két szombathelyi férfi halt meg egy munkahelyi balesetben Sopronban. A nyomozás folyik, az egyik elhunyt fiú édesanyja pedig elmesélte, min mentek keresztül az elmúlt hónapokban.