"A mai napon került sor a protokoll desszert versenyre Budapesten, a Stefánia palotában. Nagy öröm számunkra, hogy Varga Ádám vezető cukrász kollégánk Casino tányérdesszertjével nyerte a versenyt, így Magyarország hivatalos protokoll tányérdesszertje lett, és egyben viselheti a Gróf Széchenyi István a legnagyobb magyar nevét, a Gróf Széchenyi István családi alapítvány jóvoltából. Gratulálunk Ádám!"
A fenti bejelentést a szombathelyi Mészáros cukrászda posztolta ki csütörtök este, a fotókkal együtt.
A gratulációhoz mi is csatlakozunk, és megígérjük, hogy megkóstoljuk majd a Gróf Széchenyi István tányérdesszertet.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!