Motor és személyautó ütközött Vasegerszeg közelében

Egy Daewoo tartott Szombathely irányába a 86-os úton hétfőn, amikor az esőben, a vizes úton megcsúszott és megpördült Vasegerszeg közelében.

Szemből egy szlovák rendszámú motor érkezett, aminek a vezetője időben észrevette a megpördülő személyautót, ezért fékezett, és mivel már semmiképp nem tudta elkerülni az ütközést, eldöntötte a motort, ami a Daewoo elejének csapódott.

Motor és személyautó ütközött Vasegerszeg közelében
További helyszíni képekért kattintson!
Nyugat.hu

A motorosok nagyon jó minőségű védőfelszerelést viseltek, ennek és a vezető gyors reakciójának köszönhető, hogy a nagy erejű ütközésben csak az utas sérült meg, az elsődleges információk szerint ő is csak könnyebben.

A 86-os utat teljes szélességében le kellett zárni, a helyszínelést szakértő bevonásával kezdték meg.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló