Na vajon ki látogatja Töröcsik Andrást a kórházban?

Az Újpest egykori csatárját eltiltották a csokoládétól.

Törőcsik András mostanában remek hangulatban van

– mesélte a Borsnak Ebedli Zoltán, a másik egykori legendás labdarúgó, aki rendszeresen látogatja legjobb barátját a kórházban.

A barátság azért is pikáns, mert míg Törőcsik az Újpestben, addig Ebedli az FTC-ben rúgta a bőrt.

Törő két koponyaműtéten is átesett, de humora a régi – tudjuk meg.

Amikor megunja a velem való társalgást, ellentmondást nem tűrő hangon kijelenti: no, Zoli, mehetsz sétálni. Ami nála azt jelenti, indulás haza… Persze mosolyog mellé, én pedig nem húzom fel az orromat. Annak is örülök, hogy a hiányzó fogát hamarosan pótolják

– meséli Ebedli.

Az Újpest talán leghíresebb labdarúgója állítólag vitába keveredett a betegtársával, mert túl sok meccset nézett a tévében.

A vita azóta rendeződött, viszont orvosai eltiltották Törőcsiket a csokoládétól. Így Ebedli gyümölccsel kedveskedik neki a látogatásokkor.

Állítólag fociról soha nem beszélnek.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Könnyű