Az immár harmadjára megrendezett KŐFESZT nevű fesztiválon idén Nagy Feró is fellépett zenekarával, a Beatricével. A szokásos koncertműsort azonban Feró egy nemvárt előadással is kiegészítette, amelynek keretében parókában vokálozó férfiakkal adja elő a Boney M világhíres, Daddy cool című dalát.
Hogy mi is volt pontosan a célja az énekesnek az extra show-val, az nem teljesen világos – egyesek felháborítónak, mások bátor kiállásnak vélik. Az mindenesetre biztos, hogy a Beatrice frontembere alaposan meglepte rajongóit. „Nagyon melegek a csávók. Azt mondja, hogy nem b.zik? Ki mondja, hogy b.zik? Ezek transzvesztiták. Azt sem tudják, hogy fiúk vagy lányok” – vezette fel a zenész a produkciót – írja a promotions.hu.