Frissítés: A rendőrség tájékoztatása
Négy személygépkocsi csúszott egymásba Szombathelyen, a Jókai Mór utca és a Gagarin utca kereszteződésénél 7 óra 30 perc körül. A balesettel érintett útszakaszon félpályás forgalomkorlátozásra kell számítani a közlekedőknek.
Eddig írtuk:
Az első információk szerint senki nem sérült meg a balesetben. A műszaki mentést a helyi hivatásos tűzoltók végzik, akik áramtalanították a járműveket és biztosítják a karambol helyszínét - írják a Katasztrófavédelem honlapján.
Kollégánk már a helyszínen van, hamarosan részletesebben beszámolunk a balesetről.