Ma megdőlt a téli szezonrekord, a Heves megyei Verpeléten mínusz 14,3 Celsius-fokig hűlt a levegő – közölte az Országos Meteorológiai Szolgálat a Facebook-oldalán. Holnap, illetve hétfőn még ennél hidegebb is lehet.
Kedden azonban enyhülés veszi kezdetét. A több-kevesebb napsütés mellett napközben már csak északkeleten fagyhat. Szerdán a többfelé feltámadó délies szél hoz további enyhülést, több napsütést. Délután sokfelé 11 fokig emelkedhet a hőmérő higanyszála – derül ki az Időkép oldaláról.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!