Vigyázunk rátok! - ez a Greencom karácsonyi kampányának jelmondata. A cég pedig egy pillanatig sem beszél a levegőbe. Egyetlen olyan telekommunikációs cég sincsen jelenleg a magyar piacon, amelynek ennyire szembetűnően fontos lenne ügyfeleinek egészsége. A Greencom azt vallja, hogy nem csak a XXI. század hétköznapi szolgáltatásait: a tévét, telefont, internetet kell a lakosság rendelkezésére bocsájtani, de abban is segíteni kell, hogy egészségesebben élhessenek előfizetői. Ezért húzott egy eddig szokatlant a cég.
A Greencom ugyanis most minden új előfizetőjét megajándékozza az egy hónap ingyen szolgáltatás mellett,
egy húszezer forint értékű GAL Vitál vitamin
csomaggal.
A cég vezetőinek nem titkolt célja, hogy példát mutasson a hazai szolgáltatóknak, ügyfelei nem csak akkor fontosak számára, amikor a szolgáltatását megrendelik. Szemük előtt az ősi kínai példa lebeg: a császár orvosának feladata az egészség megőrzése volt, és akkor büntették, ha a császár beteg lett. Az egészségnél, a teljes életnél kevés fontosabb dolog van, ha van egyáltalán. Nemzetközi összehasonlításban mi magyarok több szempontból sem állunk jól: keveset törődünk egészségünkkel, és már csak a bajt kezeljük ahelyett, hogy megóvnánk azt, ami van.
Ne arra figyelj, hogy hogyan kell elesni, és hogyan kell felállni, hanem arra, hogy hogy nem csúszol el! - vélekedik a Greencom.
Szokatlan ünnepi üzenet... de úgy látszik, ez a cég mindig elő tud rukkolni valami váratlannal: ünnepek közeledtével, a média jelenlétüket kihasználva az emberek figyelmét az egészség felé fordítják, a teljesség gondolatára irányítják.