Nem engedik felszólalni a Parlamentben Dobrev Klárát

A DK gyermekvédelmi vitanapot kezdeményezett a Parlamentben, ám az uniós napirendi pontot, ahol a DK elnöke szólalt volna fel, a kormánypárti képviselők leszavazták.

Parlamenti vitanapot kezdeményezett a DK a gyermekvédelemről, és annak érdekében, hogy ezen Dobrev Klára is felszólalhasson, a párt kezdeményezett egy uniós napirendi pontot is, ám ezt a Fidesz leszavazta - kétszer is.

Az ellenzéki párt közleményében azt írja, ötletüket a kormánypártok a Törvényalkotási Bizottság múlt heti ülésén és a hétfői plenáris ülésen is leszavazták. Ráadásul állításuk szerint Balla György fideszes frakcióigazgató és országgyűlési képviselő a Törvényalkotási Bizottság ülésén úgy fogalmazott, Dobrev csak azért jött volna, hogy "fröcsöghesse az ocsmány, tisztességtelen, aljas vádjaikat.” Vagyis szerintük csak azért szavaztak nemmel a fideszes képviselők, hogy a pártelnök ne szólalhasson fel a Parlamentben és ne is kérdezhessen a Szőlő utca ügyében.

A DK szerint a kormánypárti képviselők gyávák, és "attól reszketnek, hogy Dobrev Klára kérdéseket tesz fel nekik a parlamentben."

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Közélet