Szombaton ismét pályára lépett a Szombathely Crushers, ellenfelük a Vienna Knights csapata volt. A bécsi csapatot 2003-ban alapították meg, a kerete 50 aktív játékosból áll - a szombathelyi csapatot ezzel szemben csak 35 játékos alkotja.
A Knights az Osztrák Divízió 1-ben szerepel, valamint több korosztályos csapata is van, így nem csoda, hogy a felnőtt keret is ilyen széles. Épp ezért valódi bravúr lett volna, ha a Crushersnek sikerül megvernie ellenfelét.
A bravúr azonban nem jött össze, a Knights 45 pontot vert a Crushers-re, felkészülési mérkőzésnek azonban mindenképp jó volt. A Crushers március 25-én kezdi meg szereplését a Divízió 2-es bajnokságban.