Nyolcan megsérültek egy sülysápi balesetben

Három kocsi ütközött.

Nyolcan megsérültek, amikor három személyautó összeütközött Sülysápnál, a 31-es főúton péntek este - közölte a Pest Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-vel.

MTI / Lakatos Péter

Csámpai Attila tájékoztatása szerint a Szent István tér közelében történt balesetben ketten életveszélyes, hárman súlyos, hárman pedig könnyű sérüléseket szenvedtek. Az egyik sérültet feszítővágóval szabadították ki a tűzoltók. A 31-es főutat teljes szélességében lezárták.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek