Hét megyére adtak ki riasztást az ónos eső miatt

A Nyugat-Dunántúlon csak eső várható.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat hét, keleti megyére adott ki riasztást az ónos eső miatt. A Dunától keletre, illetve a Dél-Dunántúlon várható ónos eső, illetve havazás.

Az ország többi részén is lesz elvétve csapadék, a Nyugat-Dunántúlra esőt jeleznek.

Forrás: met.hu
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Időjárás