Orbán Viktor is jogosnak érzi a kérdést, ha minden bezár, akkor mi szükség van nemzeti konzultációra, mégis hasznosnak tartja - monda a miniszterelnök a Facebookon. A konzultációban feltett kérdéseket, azt, hogy milyen ütemben nyisson az ország, vagy mi legyen a védettségi igazolvánnyal, közösen kell eldönteni, akik részt vesznek a kérdőív kitöltésében, azok akarata érvényesül, de a szabályokat később mindenkinek be kell tartania - monda a videóban. - írja a napi.hu.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!