A járőrök egy 33 éves sofőrrel szemben intézkedtek Celldömölk külterületén, 2022. május 25-én, a délelőtti órákban, aki úgy vett részt járművével a közúti forgalomban, hogy nem rendelkezett vezetői engedéllyel - közölte a Vas megyei rendőrség.
A férfit előállították és vele szemben – őrizetbe vétele mellett – engedély nélküli vezetés szabálysértés elkövetése miatt eljárást indítottak.
Egy 68 éves járművezetővel szemben intézkedtek a körmendi rendőrök Egyházasrádócon, 2022. május 25-én, a délutáni órákban. A sofőrrel szemben alkalmazott alkoholteszter pozitív értéket mutatott, ezért őt előállították további mintavételre. Vele szemben járművezetés ittas állapotban vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult. A Vas Megyei Rendőr-főkapitányság illetékességi területén a 2022. május 25-én 5 óra és 2022. május 26-án 5 óra közötti időben személyi sérüléssel járó közúti közlekedési balesetről nem érkezett bejelentés. Ugyanakkor a rendőrök hét, anyagi kárral végződött közlekedési baleset helyszínén intézkedtek.Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!