Hogy pontosan mi és hol történt, egyelőre nem tudni, mert Majka facebookra kiírt üzenetéből az nem derül ki, de ezek után szinte biztosak vagyunk benne, hogy a balhé óriási volt, amiben a két főszereplő Majka és Dopemen, de utóbbi testvére is tevékenyen részt vett. Mutatjuk, a kiírt szöveget, amely után valószínűleg a Pityinger testvérpár is kommentelt, azt azonban nem latjuk, valószínűleg Majka kitörölte őket.
Később azonban, ismét kommenteltek Pityingerék, ezt viszont már bárki elolvashatja, így önök sem maradnak le róla.
Amíg nem derítjük ki, hogy mi történt igazából, addig élünk a gyanúperrel, hogy a 444-en tegnap este megjelent videónak köze lehet a dologhoz, amelyben elég keményen odamondogatnak egymásnak. Mondjuk az utóbbi 12 évben ez a vita időnként a felszínre tört, de tudomásunk szerint ilyen szintre még nem jutott. Az egész onnan indult, hogy Majka egy rádióműsor miatt lemondta a szombati haknikat Dopemannel. Azóta ő hálátlansággal vádolja Majkát.
Amint sikerül elérnünk valamelyiküket, természetesen frissítjük a cikket.
Elérni ugyan nem sikerült egyiküket sem, de Majka azóta törölte a postot, majd ennyit írt:Tegnap berúgtam és lesüllyedtem arra szintre, amit azok az emberek képviselnek akiktől hupililát okádok.. Sorry..