A Szombathelyi Járási Ügyészség súlyos testi sértés büntette miatt emelt vádat egy férfival szemben, aki a vád szerint 2021 szeptemberében összeveszett volt élettársával.
Szombathelyen, a nő albérletében szólalkoztak össze a közös kiskorú gyermekük láthatása miatt, majd az ittas férfi ököllel arcon ütötte a nőt, aki nyolc napon túl gyógyuló, súlyos sérülést szenvedett.
A vádlott büntetőjogi felelősségéről a Szombathelyi Járásbíróság fog dönteni – áll a Vas Megyei Főügyészség közleményében.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!