A járőrök 2022. május 16-án, Celldömölkön igazoltattak egy nagypiriti tehergépjármű-vezetőt – írja a Vas Megyei Rendőr-főkapitányság.
Az intézkedés során megállapították a rendőrök, hogy a sofőr a gépkocsijára egy másik, osztrák honosságú gépkocsi forgalmi rendszámát helyezte fel.
A férfit ezért előállították és vele szemben egyedi azonosító jellel visszaélés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított a Celldömölki Rendőrkapitányság.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!