A 444 szúrta ki, hogy a közmédia 24 óra alatt összesen kilencszer adta le Orbán Viktor miniszterelnök március 15-i beszédét, ami a Békemenet csúcspontja is volt.
Az Orbán-beszédet először kedden kora este, az élő közvetítés nyomán hallhatták, láthatták az M1 nézői. Aztán kicsivel később, este 7 körül, majd fél 9 kor és este fél 11-kor is. A csatorna másnap, szerdán reggel fél 8 környékén is leadta a beszédet, majd ugyanígy tettek fél 9-kor, fél 10-kor, és fél 12 körül is. Ezután kis szünet követezett, de délután fél 3 környékén már újra Orbán Viktor volt látható az M1-en.
Márki-Zay Péter ellenzéki miniszterelnök-jelölt ehhez képest öt percben magyarázhatta a pártszövetség programját.