Palvin Barbi Hamiltonnal kavar? - Mindenestre jól állnak egymásnak

Egy budapesti sushi bárban kapták lencsevégre a magyar szupermodellt és a brit Forma-1-es pilótát.

Csütörtökön egy budapesti sushibárban vacsorázott a világhírű gyönyörű magyar modell, Palvin Barbara és a háromszoros világbajnok Forma-1-es versenyző, a brit Lewis Hamilton - írja a Blikk.hu. A brit Daily Express számolt be a légyottról, amelyre azért figyeltek fel a paparazzik, mert a pilóta állítólag az énekes Rita Orával jött össze nemrég.

Hamilton éppen a Forma1 Magyar Nagydíja miatt tartózkodik Magyarországon, és úgy tűnik, hogy amikor éppen nem a Hungaroringen rója a köröket, akkor Palvin Barbi segítségével fedezi fel a fővárost. A rajongók gőzerővel keresik a bizonyítékokat az afférra, és úgy tűnik találtak is egyet; Hamilton és Barbi tegnap közel egy időben posztolt a Gellért-hegyről. Ezek a képek születtek:

Habár ez még koránt sem igazolja, hogy összejött a két sztár, de az internet népe szerint már tuti, hogy Barbi és Hamilton egy párt alkotnak. Önök mit gondolnak? Csak egy baráti városnézés történt, vagy tényleg jár a két szupersztár?

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Könnyű