Húsz percen belül elfogták a sümegi rablókat, pedig maszk is volt rajtuk

Csellel hívták a helyszínre későbbi áldozatukat.

Szombaton, március 16-án csellel kért két férfi találkozót egy sümegi vendéglátóhely alkalmazottjától. A találkozó helyszínén a két férfi maszkot húzott, és erőszakkal elvették az alkalmazott kézitáskáját, amiben 200 ezer forint volt.

Elfogták a sümegi maszkos rablókat
Forrás: police.hu

Az áldozatot többször megütötték, majd elfutottak a helyszínről, kocsiba ültek és elindultak.

Elfogták a sümegi maszkos rablókat
Forrás: police.hu

A tapolcai rendőrök azonnal a keresésükre indultak. Perceken belül, 21 óra 50 perckor a Zalahaláp és Nyirád közötti útszakaszon, az ódörögdi elágazóban elfogták a két férfit,a kocsiban megtalálták az elrabolt táskát, pénzt és iratokat.

Elfogták a sümegi maszkos rablókat
Forrás: police.hu

A két férfi beismerő vallomást tett, a rendőrség kezdeményezte előzetes letartóztatásukat.

Elfogták a sümegi maszkos rablókat
Forrás: police.hu
Elfogták a sümegi maszkos rablókat
Forrás: police.hu
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hozzászólások

A cikkekhez csak regisztrált felhasználóink szólhatnak hozzá. Kérjük, jelentkezzen be, vagy ha még nem tette, regisztráljon.

A szerkesztőség fenntartja magának a jogot, hogy a cikkekhez nem kapcsolódó kommenteket moderálja, törölje. A részletes moderálási szabályokért ide kattintson!

Sokkoló