Hétvégén Budapesten rangos kitüntetést kapott a Nyugat Rádió Élesztő című műsorának házigazdája, aki megkapta a Máltai Nagy Becsület és Érdemkeresztjét, valamint az ezzel járó Lord rangot.
Regős Róbert évekig játszott a Vígszínházban, Szombathelyen állandó repertoárral dolgozó színházat alapított és működtetett. Ez volt a Berzsenyi Színház. Újságíróként dolgozott Amerikában, ő az európai igazgatója a RoTaPress amerikai-magyar hírügynökségnek. Állandó műsorvezetője és vezérigazgatója a Nyugat Rádió reggel hattól tízig tartó vidám ébresztő műsorának, az Élesztőnek.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!