Egy civil járőrkocsi lett figyelmes arra az autóvezetőre, aki vasárnap délelőtt telefonálva közlekedett gépjárművével Kismartonban.
Az ellenőrzés során kiderült, hogy a 39 éves sofőr nem csak telefonált vezetés közben, de korábban alkoholt is fogyasztott. A szonda 1,9 ezrelékes értéket mutatott nála.
Emellett vezetői engedélyét sem tudta felmutatni, mert állítása szerint azt korábban elhagyta. Útját nem folytathatta tovább, ráadásul eljárás is indult ellene.
Tartsd életben a helyi nyilvánosságot! Támogasd a Nyugat.hu-t!
A Nyugat nem csak tájékoztat, hanem segít eligazodni a Budapesten kívüli világban is. Helyben vagyunk, ahol szükséged van ránk! Megmutatjuk, ami fontos, elmagyarázzuk, amit tudnod kell.
Támogasd a Nyugat.hu-t!